Rod end GE GE50-ES-2RS
Part number : GE50-ES-2RS
GEN
Description
The Rod End Ge known as GE50-ES-2RS Generic has an inside diameter of 50 mm, an outside diameter of 75 mm and a thickness of 35 mm.