Rod end GE KGLM-12-IGUS
Part number : KGLM-12-IGUS
IGUS
Description
The Rod End Ge known as KGLM-12-IGUS IGUS has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 26 mm and a thickness of 16 mm.
  7 parts in stock (4 days ago )
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • MATERIAL
    PLASTIC
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    7  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description