Rod end GEEW GE12-FW-DURBAL
Part number : GE12-FW-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Geew known as GE12-FW-DURBAL DURBAL has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 26 mm and a thickness of 9 mm.