Rod end GEG GEG017-ES-2RS
Part number : GEG017-ES-2RS
GEN
Description
The Rod End Geg known as GEG017-ES-2RS Generic has an inside diameter of 17 mm, an outside diameter of 35 mm and a thickness of 20 mm.