Rod end PHS FP-M16C-DUNLOP
Part number : FP-M16C-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Phs known as FP-M16C-DUNLOP DUNLOP has an inside diameter of 16 mm, an outside diameter of 38 mm and a thickness of 21 mm.