Rod end TAPR GIHRK100-DO-C-INA
Part number : GIHRK100-DO-C-INA
INA
Description
The Rod End Tapr known as GIHRK100-DO-C-INA INA has an inner diameter of 100 mm, an outer diameter of 230 mm and a thickness of 70 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    100  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    230  MM
  • THICKNESS
    70  MM
  • TYPE
    TAPR
  • WEIGHT
    30000  G
  • THREAD
    Right-hand thread
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description