Bearing roller cage CR23X33X45
Part number : CR23X33X45
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR23X33X45, has an inner diameter of 23 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 45 mm.
  6 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    23  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    33  MM
  • THICKNESS
    45  MM
  • WEIGHT
    88  G
  • PACKAGING
    1
Description