Bearing roller cage CR25X40X60
Part number : CR25X40X60
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR25X40X60, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 60 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    60  MM
  • WEIGHT
    211  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description