Tapered roller bearing 320-22-JR-JTEKT
Part number : 320-22-JR-JTEKT
JTEKT
Description
The Tapered Roller Bearing, known as 320-22-JR-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 44 mm and a thickness of 15 mm.