Automotive Seal COMBI-50X75X12-NBR-CORTECO
Part number : 12012503B-CORTECO
CORTECO
Description
Automotive Seal COMBI-50X75X12-NBR-CORTECO, Inside diameter 50 mm, Outside diameter 75 mm, Thickness 12 mm