Automotive Seal COMBI-65X85X13-17-NBR-CORTECO
Part number : 12011992B-CORTECO
CORTECO
Description
Automotive Seal COMBI-65X85X13-17-NBR-CORTECO, Inside diameter 65 mm, Outside diameter 85 mm, Thickness 13 mm