Hydraulic seal US-20X28X4-NBR90
Part number : US-20X28X4-NBR90
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-20X28X4-NBR90  has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.