Hydraulic seal US-24X32X6-PU94
Part number : US-24X32X6-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference US-24X32X6-PU94  has an inner diameter of 24 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 6 mm. It is made of PU.