Hydraulic seal UT-10X16X4.50-PU94
Part number : UT-10X16X4.50-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UT-10X16X4.50-PU94  has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 4.5 mm. It is made of PU.