Hydraulic seal UTL-125X135X12-PU94
Part number : UTL-125X135X12-PU94
GEN
Description
The Hydraulic Seal with the reference UTL-125X135X12-PU94  has an inner diameter of 125 mm, an outer diameter of 135 mm and a thickness of 12 mm. It is made of PU.