NILOS seal LSTO40-68-NILOS
Part number : LSTO40-68-NILOS
NILOS
Description
The Nilos Seal with the reference LSTO40-68-NILOS  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 68 mm and a thickness of 4 mm.