Pneumatic seal CL-25X90X20-3-NBR90
Part number : CL-25X90X20-3-NBR90
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference CL-25X90X20-3-NBR90  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 20 mm. It is made of NBR.
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    10  G
Description