Pneumatic seal CL-85X45X14-NBR
Part number : CL-85X45X14-NBR
GEN
Description
The Pneumatic Seal with the reference CL-85X45X14-NBR  has an inner diameter of 85 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 14 mm. It is made of NBR.
Your price: N/A
  8 to 10 days (about 1 month ago )
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    85  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • MATERIAL
    NBR
  • TYPE
    CL
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description