Rotary shaft seal BD-22X28X4-NBR
Part number : BD-22X28X4-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference BD-22X28X4-NBR  has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.