Rotary shaft seal CD-40X52X5-NBR-NAK
Part number : CD-40X52X5-NBR-NAK
NAK
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CD-40X52X5-NBR-NAK  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.