Rotary shaft seal DC-40X58X7-NBR
Part number : DC-40X58X7-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference DC-40X58X7-NBR  has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 58 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.