Rotary shaft seal OA-15X26X5-NBR
Part number : OA-15X26X5-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-15X26X5-NBR  has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.