Rotary shaft seal OAS-34X52X8-FPMSS
Part number : OAS-34X52X8-FPMSS
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-34X52X8-FPMSS  has an inner diameter of 34 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 8 mm. It is made of FPMSS.