Rotary shaft seal OAS-52X78X10-NBR
Part number : OAS-52X78X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OAS-52X78X10-NBR  has an inner diameter of 52 mm, an outer diameter of 78 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.