Wiper seal RAK-50X65X7.500-PU94
Part number : RAK-50X65X7.500-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RAK-50X65X7.500-PU94  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 65 mm and a thickness of 7.5 mm. It is made of PU.
  8 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    65  MM
  • THICKNESS
    7.5  MM
  • WEIGHT
    5  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description