Wiper seal RAK-80X100X10-PU94
Part number : RAK-80X100X10-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RAK-80X100X10-PU94  has an inner diameter of 80 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 10 mm. It is made of PU.