Wiper seal RDE-110X125X8.50-12-PU94
Part number : RDE-110X125X8.50-12-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-110X125X8.50-12-PU94  has an inner diameter of 110 mm, an outer diameter of 125 mm and a thickness of 8.5 mm. It is made of PU.
  8 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    110  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    125  MM
  • THICKNESS
    8.5  MM
  • MATERIAL
    PU
  • HARDNESS
    94  S
  • WEIGHT
    25  G
  • PACKAGING
    1
Description