Wiper seal RDE-32X40X5-7-PU94
Part number : RDE-32X40X5-7-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-32X40X5-7-PU94  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 5 mm. It is made of PU.