Wiper seal RDE-75X87X7-12-NBR90
Part number : RDE-75X87X7-12-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDE-75X87X7-12-NBR90  has an inner diameter of 75 mm, an outer diameter of 87 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.