Wiper seal RDI-30X42X6-9-PU94
Part number : RDI-30X42X6-9-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDI-30X42X6-9-PU94  has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 6 mm. It is made of PU.