Wiper seal RDI-32X44X7-10-NBR90
Part number : RDI-32X44X7-10-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RDI-32X44X7-10-NBR90  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 44 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.