Wiper seal RIA-150X165X9-12-NBR90
Part number : RIA-150X165X9-12-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-150X165X9-12-NBR90  has an inner diameter of 150 mm, an outer diameter of 165 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.