Wiper seal RIA-19X27X6.40-9.50-NBR90
Part number : RIA-19X27X6.40-9.50-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-19X27X6.40-9.50-NBR90  has an inner diameter of 19 mm, an outer diameter of 27 mm and a thickness of 6.4 mm. It is made of NBR.