Wiper seal RIA-28X40X7-10-NBR90
Part number : RIA-28X40X7-10-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-28X40X7-10-NBR90  has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 7 mm. It is made of NBR.