Wiper seal RIA-35X45X5-8-NBR90
Part number : RIA-35X45X5-8-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-35X45X5-8-NBR90  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.