Wiper seal RIA-35X50X9-12-NBR90
Part number : RIA-35X50X9-12-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RIA-35X50X9-12-NBR90  has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 9 mm. It is made of NBR.