Wiper seal RSD-50X60X10.40-0-PU94
Part number : RSD-50X60X10.40-0-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSD-50X60X10.40-0-PU94  has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 10.4 mm. It is made of PU.