Wiper seal RSE-12X18X2.60-5-NBR90
Part number : RSE-12X18X2.60-5-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-12X18X2.60-5-NBR90  has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 18 mm and a thickness of 2.6 mm. It is made of NBR.