Wiper seal RSE-25X34X5-8.50-NBR90
Part number : RSE-25X34X5-8.50-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-25X34X5-8.50-NBR90  has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 34 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.