Wiper seal RSE-34X42X4-7-PU94
Part number : RSE-34X42X4-7-PU94
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-34X42X4-7-PU94  has an inner diameter of 34 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 4 mm. It is made of PU.