Wiper seal RSE-52X60X4-7-NBR90
Part number : RSE-52X60X4-7-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSE-52X60X4-7-NBR90  has an inner diameter of 52 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 4 mm. It is made of NBR.