Wiper seal RSP-32X38X2.50-4-NBR90
Part number : RSP-32X38X2.50-4-NBR90
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSP-32X38X2.50-4-NBR90  has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 38 mm and a thickness of 2.5 mm. It is made of NBR.