Wiper seal RSP-84X92X5-NBR
Part number : RSP-84X92X5-NBR
GEN
Description
The Wiper Seal with the reference RSP-84X92X5-NBR  has an inner diameter of 84 mm, an outer diameter of 92 mm and a thickness of 5 mm. It is made of NBR.
  9 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    84  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    92  MM
  • THICKNESS
    5  MM
  • WEIGHT
    7  G
Description