Other bearing AX8-16-NADELLA
Part number : AX8-16-NADELLA
NADELLA
Description
The Other Bearing, known as AX8-16-NADELLA NADELLA, has an inner diameter of 8 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 2.3 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Other bearing - G17X23X3-C-INA INA
OTHER BEARING G17X23X3-C-INA
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    8  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    16  MM
  • THICKNESS
    2.3  MM
  • WEIGHT
    2  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description