Rotary shaft seal OA-140X170X15-NBR
Part number : OA-140X170X15-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference OA-140X170X15-NBR  has an inner diameter of 140 mm, an outer diameter of 170 mm and a thickness of 15 mm. It is made of NBR.